Serwis

Olsztyn:
tel: 781 113 777

Potrzebujesz naprawy piaskarki abrazyjnej Velopex lub mikroskopu stomatologicznego Labomed? Sprawdź naszą propozycję!

Oprócz usług obejmujących wyposażenie gabinetów dentystycznych, oferujemy profesjonalny serwis piaskarek abrazyjnych firmy Velopex i mikroskopów stomatologicznych Labomed (z naszej dystrybucji). Dbamy o to, aby urządzenia były sprawdzone pod każdym kątem w celu jak najdłuższego korzystania z nich w codziennej pracy. Jako, iż jest to wysoce specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, ich naprawę lub konserwację warto powierzyć sprawdzonym fachowcom. Wybierz liderów na rynku – IZOdent działa w branży już od 1989 roku, zyskując szerokie grono zaufanych Klientów. Przekonaj się, że warto do nich dołączyć.

Serwis piaskarek stomatologicznych na najwyższym poziomie

Czym są piaskarki stomatologiczne? To podstawowy sprzęt do gabinetów dentystycznych, który ma na celu zrealizować wszelkie założenia związane z profilaktyką stomatologiczną w zakresie usuwania kamienia, osadu, a także występowania abrazji – czyli ścierania się zębów pod wpływem czynników zewnętrznych.

Konserwacja mikroskopów stomatologicznych – wybierz fachowców!

Mikroskop dentystyczny gwarantuje niezbędną precyzję między innymi w endodoncji. Dzięki możliwości przybliżenia i sprawdzenia ubytków niewidocznych gołym okiem, szybko i sprawnie można postawić trafną diagnozę, a przede wszystkim zacząć skuteczne leczenie.

Zawsze robimy wszystko, aby zapewnić Klientom jak najszybsze wykonanie zleconych działań. Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu w branży sprzętu do gabinetów stomatologicznych, nasz serwis działa sprawnie, a co najważniejsze w pełni profesjonalnie. Stawiamy na transparentność i zaufanie, dlatego dbamy o to, aby każdy Kontrahent wiedział na bieżąco, jakie koszty poniesie za poszczególne naprawy. Szanujemy Twój czas i pieniądze.

Skorzystaj z pomocy technicznej IZOdent w zakresie serwisu urządzeń stomatologicznych firm Labomed oraz Velopex!