Serwis

Olsztyn:
tel: 885 757 570  

Potrzebujesz naprawy mikroskopu stomatologicznego Labomed? Sprawdź naszą propozycję!

Oprócz usług obejmujących wyposażenie gabinetów dentystycznych, oferujemy profesjonalny serwis mikroskopów stomatologicznych Labomed. Dbamy o to, aby urządzenia były sprawdzone pod każdym kątem w celu jak najdłuższego korzystania z nich w codziennej pracy. Jako, iż jest to wysoce specjalistyczny sprzęt stomatologiczny, ich naprawę lub konserwację warto powierzyć sprawdzonym fachowcom. Wybierz liderów na rynku – IZOdent działa w branży już od 1989 roku, zyskując szerokie grono zaufanych Klientów. Przekonaj się, że warto do nich dołączyć.

Konserwacja mikroskopów stomatologicznych – wybierz fachowców!

Mikroskop dentystyczny gwarantuje niezbędną precyzję między innymi w endodoncji. Dzięki możliwości przybliżenia i sprawdzenia ubytków niewidocznych gołym okiem, szybko i sprawnie można postawić trafną diagnozę, a przede wszystkim zacząć skuteczne leczenie.

Zawsze robimy wszystko, aby zapewnić Klientom jak najszybsze wykonanie zleconych działań. Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu w branży sprzętu do gabinetów stomatologicznych, nasz serwis działa sprawnie, a co najważniejsze w pełni profesjonalnie. Stawiamy na transparentność i zaufanie, dlatego dbamy o to, aby każdy Kontrahent wiedział na bieżąco, jakie koszty poniesie za poszczególne naprawy. Szanujemy Twój czas i pieniądze.

Skorzystaj z pomocy technicznej IZOdent w zakresie serwisu urządzeń stomatologicznych firm Labomed!